| quizdream a întrebat:

Unde gasesc de cumparat in Baia Mare cardigan? adica sa fie lung si mai subtire asa,stiti cum zic, cardigan cu colturi cred ca se numeste...

Răspuns Câştigător
| Biencutza2001 a răspuns:

Pe H&M este cardigan la 40zeci de lei....este un pret bun si stiu pe cineva care a luat de acolo si care il poarta non-stop.

2 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, H&M...cutreiera prin orasul tau pe la magazine no name si sigur o sa gasesti ceva dragut si la un pret rezonabil. daca nu, poti sa iti faci la croitor sau chiar sa inveti tu sa faci!

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Nu știu unde ai putea găsi în acel județ.dar pe net poți căuta pe PPT (prețuri pentru tine). Sper că mai găsești.
O seară plăcută!