| AlexAndrei99 a întrebat:

Unde pot gasi stickere pentru tricouri in Bucuresti?
Nu vreau cu desene, vreau doar numere si cifre cu diferite marimi. Multumesc mult.

PS. >- Daca nu se gaseste asa ceva in comert, macar puteti sa imi spuneti un magazin care se ocupa cu personalizarea tricourilor? (Bucuresti, sector 2)

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Pai daca stai in sec 2 iei masina 335 si mergi pana la capat. Acolo intri in Carrefour Baneasa, si exact dupa ce ai intrat gasesti un stand unde iti poate imprima ce vrei tu pe orice suport.