| Andreeapm0317 a întrebat:

Unde pot gasii si eu niste extensii de par foarte bune( din par natural)?

2 răspunsuri:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Vand Extensii Divisima 55 cm clip on din par natural noi-nouțe ambalate.

Se pot vopsi, coafa, indrepta si orice doriti dumnevoastra deoarece sunt din par natural. Daca doriti sa aveți un par des si lung pentru ocazii sau in viata de zi cu zi.

Pentru poze si mai multe detalii lasati-mi mesaj.
Daca doresti le vand la jumatate de pret 150 lei, deoarece eu mai am inca 3 seturi happy

| kaliniukmarlin11 a răspuns:

Din o țară numită c u r.