| ruginiz a întrebat:

Unde pot sa-mi vand hainele vechi, de care nu mai am nevoie, logic, in stare buna? Cu certitudinea ca imi si primesc banii, daca e vorba de site-uri.

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Buna,
Iti poti face un blog, sau un cont olx.
Sau www.okazii.ro
Mai sunt si alte site-uri de anunturi online. Poti sa le donezi sau sa incerci sa le duci si la un sh.
:P

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ebay

| cmm a răspuns:

Pe okazii.ro e ok, eu am vandut o data si nu au fost probleme

| smooky a răspuns:

Sau poti sa le vinzi la SHwinking

| miky80 a răspuns:

Ori le dai la cei care au cu adevarat au nevoie, ori le vinzi la second hand. Decizia iti apartine, draga mea, vezi tu ce-ti spune inima si mintea.

Alte răspunsuri
| alinoita a răspuns:

Poti vinde, schimba sau cumpara in mod gratuit pe www.debara.ro

| affingostore a răspuns:

Buna. Intra pe facebook la grupul haine noi http://www.facebook.com/groups/296581623786703/. Apasa butonul join grup si aici poti vinde toate produsele tale. Poti pune produse chiar si la licitatie. Te asteptam cu drag

| Tutan_Alina_1982 a răspuns:

Încearcă www.vandhainelemele.ro. Este o platforma online GRATUITĂ de anunturi dedicată hainelor din propria garderoba. E foarte ușor de utilizat.

Alte răspunsuri