| anckcka a întrebat:

Urgent! Care este cel mai bun decolorant pentru parul de pe abdomen! Inde il gasesc si cat costa? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca se va vedea frumos? Tu bruneta iar parul de pe abdomen alb? Sau, ma rog, decolorat? Dar e alegerea ta.Incearca asta.
Sursa:http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu vad rostul.De ce nu te epilezi?

| anckcka explică (pentru darrio2007):

Nu vreau sa ma epilez pentru ca o sa creasca mult mai lung, negru, des si mereu o sa stau cu ceara sau epilatorul dupa mine! Plus xa e o chestiune de moment ca vreau sa merg la piscina si se observa ca sunt bruneta si firele negre! Altfel nu ma deranjeaza ca nustau in costum de baie tot anul!

Răspuns utilizator avertizat
| anckcka explică (pentru ElDerp):

Ba chiar nu e! Epileaza-te tu sa vezi ca o sa creaca mai lung decat l-ai avut inainte! si inca odata: ce decolorant imi recomandati? Imi raspundeti cu totul si cu totul altceva!

Răspuns utilizator avertizat
| anckcka explică (pentru darrio2007):

Aici arata un truc natural pentru decolorarea parului capilar nu a celui de pe corp! Dar iti multumesc oricum pentru cele 2 raspunsuri!

| darrio2007 a răspuns (pentru anckcka):

Tot par este.Mai ales ca spui ca este doar o chestie de moment.Nu cred ca ai chiar asa de mult par precum un barbat.

| darrio2007 a răspuns (pentru anckcka):

Si crezi ca se va vedea frumos? Tu bruneta iar parul de pe abdomen alb? Sau, ma rog, decolorat? Dar e alegerea ta.Incearca asta.
Sursa:http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html

| cristimihailov a răspuns:

Ceara

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Lama de ras!