| PufuletPufilicios a întrebat:

Urmeaza sa merg la liceu in clasa a 9 a. Ati putea sa ma ajutati cu niste sfaturi pentru haine, par etc.?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Hainele trebuie sa fie comode si sa te resprezinte pe tine. Poarta orice te face sa te simti bine. Uita-te prin acest magazin, poate te reprezinta ceva :
https://www.fashiondays.ro/campaigns/women/
In legatura cu parul, poarta-l cum doresti. Ori pe spate, ori prins intr-o coada, spic, pe-o parte, codite impletite orice care sa vina frumos cu ce esti imbracata.
O zi frumoasa!

| CristinaSNC a răspuns:

Haine :
-poarta blugi, mie imi plac mult cum vin cei cu talie inalta si cei cu turul lasat
-tricouri, bluze spre crem sau negru, alb
Cam ce purtai cu sigurata si inainte.

Par: poti sa il intinzi cu placa si sa il lasi liber sau il poti prinde intr-o coada.

Ca machiaj la varsta ta poti folosi un fond de ten si o pudra, nimic mai mult.
La incaltaminte poti sa porti tenesi, merg cu orice si sunt potriviti varstei tale.
Sper ca te-am ajutat, daca mai vrei sfaturi sau informatii poti sa imi scrii. happy

| Allexandra112 a răspuns:

Nu ai nevoie de haine si ceva wow, e de ajuns sa fi tu si atat.

Fi tu insati nu incerca sa fi special caci nu te va baga nimeni in seama eu trec a zecea si am vazut cum e sa fi boboc important e sa fi tu ca de obicei.Bafta!