| anonim_4396 a întrebat:

Va aplicati unghii false acasa? Folositi kit special de unghii? Caut forma almond dar nu am gasit pe net, acestea se pun doar la salon? Multumesc.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu. Unghiile alea din plastic lipite arata, scuza limbajul, ca dracul.

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Nu din plastic, ci din gel, acril sunt mai rezistente ca alea din plastic, adica kit profesional de manichiura de calitate. nu exista in magazine sau cum?

| anonim_4396 explică (pentru BiuL):

Stiu ca in engleza se numesc nail tips, dar nu am gasit forma de care spuneam pe net.

| Ademira a răspuns:

Nu. Gel. Si le pun acasa eu.

| biju0104 a răspuns:

Nu se pun doar la salon...Cumperi lipici special pentru. unghii, ungi unghia si o lipesti peste cea naturala.