| kkkk a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, dau funda happy
Ce camasa, pantaloni si pantofi s-ar potrivi cu un sacou visiniu(barbati)? Multumesc happy

4 răspunsuri:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Visiniu se asorteaza cu albastru, gri, portocaliu deschis, galben pal.
Visiniu este o culoare calda, dar daca o folosesti in proportii preamari poate creea efecr nedorite. Incearca o camasa albastra si pantofi negri.
In genere, visiniu se potriveste cu orice culoare, pastrand proportile.

| nnesuferitu a răspuns:

Camasa maro, blugi negrii sau bej pantofi maro

| beatricepopescu a răspuns:

Camasa alba, pantaloni visinii si pantofi negri. Cea mai eleganta combinatie posibila asa. Daca nu gasesti pantaloni de aceeasi culoare cu a sacoului, poti sa iei pantaloni negri.

| LovelyGirl2001 a răspuns:

Cu siguranță niște blugi (dar închiși la culoare, sau negri, dar mai mult albaștri și deschiși la culoare) și niște pantofi negri, dacă nu, niște teniși dar sa fie tot închiși la culoare... Dacă e vișiniu mai deschis atunci și blugii și papucii (tenișii) sa fie mai deschiși la culoare big grin