| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati scapat de matreata?
Cum pot scapa de ticul asta enervant de a ma scarpina?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cineva discuta pe aici ca matreata se face de la stres. Eu, sincer, nu sunt de acord cu teoria asta. Foloseste un sampon anti matreata (sunt multe) si clateste-te bine. La mine a functionat.

| kar1GaNNN a răspuns:

Asa sunt si eu nu mai scap niciodata de matreata nu stiu ce pana mea.

Insa mama imi spune ca atunci inainte de a face baie sa ma spal cu otet pe cap si dupa sa ma clatesc bine.

Si dupa 20 de minute sa ma spal cu sampon bun, syoss sau Wash and Go.

Răspuns utilizator avertizat
| EvelinaOlivia a răspuns:

Te speli de două ori cu șampon și te clătești cu apă din plin și cât despre ticul tău, doar prin voință și autocontrol credlaughing mult succes happy

| Just4Joker75 a răspuns:

Schmbă samponul! si vei scapa de matreata

| Innsbruck a răspuns (pentru Just4Joker75):

Culmea e ca samponul meu este anti-matreata :-s si nu l-am schimbat! La inceput nu am avut, doar de cateva zile

| xandra13xoxo a răspuns:

Foloseste samponul de la Favisan anti-matreața pentru mine este foarte bun! este natural si ieftin. Il gasesti in plafar si in farmacii naturiste, o zis buna :*