| anonim_4396 a întrebat:

Voi purtati vara dresuri albe? La ce le asortati? Va rog idei, si sugestii.merci mult! pentru 16 ani...

3 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

Dresurile albe au fost purtate timp de multa vreme de balerine deci, daca de mica iti doreai sa te asemeni cu o balerina, acum ai ocazia!
Daca esti o femeie care vrea sa fie mereu in trend, asorteaza-le la fustite mini sau la niste rochite scurte si, gata, vei avea efectul dorit. Vei atrage atentia tuturor prin eleganta, rafinament si atitudine. Aici pantofii sau ghetutele cu toc inalt sunt obligatorii.
Nu te sfii cand vine vorba de schimbarea vesnicelor dresuri de culoarea piciorului sau negre, fa o schimbare, poarta-le pe cele albe si vei vedea ca iti pot aduce rezultate remarcabile. Le poti purta la orice culoare, chiar si la articolele vestimentare cu imprimeuri si diverse modele.

| Kenya a răspuns:

Cu fustite mai port.happy

| SimionMaria2005 a răspuns:

Eu nu port dresuri vara dar daca as purta poate as asorta dresul alb cu o rochie inflorata pe fundal alb si niste sandale de o culoare putin mai inchisa.