| westie21 a întrebat:

Vreau sa dau comanda la produse prin shipping de pe internet. ati avut vreo experienta? imi puteti da niste sfaturi?

http://www.dresslily.com/......-c-31.html

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Shipping este transport
Nu am comandat inca de pe acel site, in schimb al luat de pe amazon, boohoo.com, ebay, eastbay si alte site-uri straine. Transportul difera de la un site la altul. Fa o simulare pe site si vezi cat de ajunge costul transportului, doar asa iti dai seama.
Ce este comandat din afara Europei va veni prin posta vamala si ce este din UE vine prin posta romana sau depinde poate si curier dhl etc. Oricum fie de peste ocean sau Europa se plateste cu cardul bancar.

Informeaza-te pe internet despre site sa nu fie vreo teapa si nu numai de calitatea produselor, daca merita sau nu cumparate. Nu intotdeauna pretul face totul, ci si calitateawinking

| westie21 explică (pentru MihaelaDart):

Am vazut ca sunt review uri bune... pe site. dar daca tu ai facut shipping de pe siteurile acelea o sa ma uit si pe acolo. singura mea problema este sa nu tepuiasca cu cardul...

| MihaelaDart a răspuns (pentru westie21):

Incearca sa vezi review-urile scrise pe forumurile romanesti, nu de pe site! este un risc cand faci o comanda de pe un site pe care nu-l cunosti.

| westie21 explică (pentru MihaelaDart):

Imi recomanzi forumuri bune?

| MihaelaDart a răspuns (pentru westie21):

Dupa ce iti faci cont... postezi la topicul asta http://forumulroz.forumgratuit.ro/......uri-online posibil sa gasesti rasfoind paginile la ce cumparaturi online fac fetele de-acolo.

| westie21 explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc!