| anaely a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o fusta si are marimile in litere( S, M, L etc...) eu nu imi stiu marimea taliei si fustele care le am au toate marimea 38. In ce categorie se incadreaza?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

S este 32-34, M este 36-38 si L este 40-42. Nici eu nu stiam inainte, dar in ultimul timp cu plasarile comenzilor, m-am invatat.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ar trebui sa aiba tabel cu marimi pe site-ul respectiv daca doresti s-o achizitionezi online.