| Bucur_Emil_1997 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unde gasesc incaltaminte de calitate in pitesti, daca se poate si la preturi acceptabile

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Hervis sport in mall sau inter sport in karrefour. de exemplu o pereche de tenesi converse sunt 250 de lei in hervis sau o pereche de incaltaminte de panza nike/adidas sunt 200-300 de lei depinde de model. eu am cumparat mai mult din hervis ..preturile sunt putin mai micute cu 20-30 de lei insa mai cumpar si din inter sport daca sunt articole frumoasewinking