| MariaAndreea73829 a întrebat:

Vreau si eu idei de tinute prntru scoala. decente dar frumoase

Răspuns Câştigător
| Tania59 a răspuns:

Cauta pe We heart it sau Tumblr. Scrie ''school outfit'' si o gasesti ceva pe placul tau.

4 răspunsuri:
| anonima0101 a răspuns:

Pai daca esti fata : Camasa, blugi, papion puppy dog eyes sau o vesta neagra
Sau daca esti baiat blugi si camasa, sa nu uitam de papion puppy dog eyes3

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Blugi skini, Fusta mulata sau larga.

| BlackAndWhite12300 a răspuns:

La pantaloni poti adauga o camasa+papion sau cravata, arata frumos. tinutele cu papioane sunt si preferatele mele. Poti sa iti cumperi o fusta in carouri si sa o asortezi cu camasi. sau daca vrei ceva mai 'sport' poti sa iti iei o pereche de blugi stramti cu un tricou larg, esarfa si o geaca sa se potriveasca+converse si parul impletit mai pe la varfuri. sau cauta pe internet, gasesti o groaza.winking