| seby00 a întrebat:

Vreau si eu un lantisor hexagrama, steaua lui david sau cel satanic, de unde as putea face rost? imi plac foarte mult, dau funda :X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AidaWhite a răspuns:

Frumos model de lantisor vrei sa iti alegi, imi plac gusturile tale ^^ Acum, sa iti raspund la intrebare. Presupun ca vrei sa ai acest lantisor pentru mai mult timp, deci iti recomand sa iei unul din argint sau aur. Le gasesti la magazinele de bijuterii. Sa stii ca nu sunt scumpe, deoarece au gramajul mic, fiind lucruri subtiri si frumos lucrate. Spor la cautat si ce iti vei alege sper sa iti aduca noroc! happy