| Niicole a întrebat:

Zilele astea plec la mare si nu prea as vrea sa ma car cu pantofii dupa mine.Imi puteti da o idee cum m.as putea imbraca in club?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ruxandra15 a răspuns:

Iti iei simplu de acasa o singura pereche. Da, daca esti ca minbe care si cand se plimba poarta tocuri ia 2 perechi. Eu voi avea niste sandale cu platforma si niste pantofi cu toc de 10 desi nu imi plac cluburile sunt obisnuita sa port tocuri mai mereu asa ca si la o plimbare merge sa porti tocuri atata timp cat te simti confortabil si nu te dor picioarele. Uneori patesc ca de la talpa plata sa ma doara picioarele iar de la tocuri inalte nu. Conteaza si materialul din care e facuta talpa

| Rebeka88 a răspuns:

Daca vrei tocuri poti sa iei de la un butic de pe acolo o pereche alba sau neagra (ca sa mearga la orice)si sa le porti in fiecare seara, doar nu stai doua luni... (o prietena a facut asa doar ca le accesoriza cu clamute si tampeni dar mi se pare cam aiurea)