| syjey a întrebat:

A fost cineva in legiune? daca da sa lase un id ca am ceva de vorbit cu el.

7 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Asculta ba putoiule, dac nu iti spune nime ca nu a fost acolo.
inseamna ca nu au mai venit ca le putrezesc oasel pe undeva in alte tari,
ce vre sa stii ca devi un legionar sa aper cu onoare franta ca dupa trei ani ai dreptul la rezidenta in farnta ca dupa primul contrat care dureaza 5ani.
si mai ai dreptul al inca trei.
asta dac scapi cu viata din misuni
est birou in marsilia si lion.
si ciar dac cine va arm fost nu o sa iti spuna nimic dar ascultam ca stiu multe despre legiune.si tine mite trei cuvinte
LEGIO PTRIA NOSTRA.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fost bravo tie daca vrei sa mergi mai gandeste-te dupa 2 saptamani ai sa plangi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum iti trebuie pasaport. nu e cum se crede. 5 milioane drumu Dus cu autocaru sau 180 euro dus- intors. daca nu ai nimic de facut poti sa incerci. sunt taranoi multi la inceput da se raresc pe parcurs.

| syjey explică:

N-am fost in legiune, dar am de gand sa ma duc peste aproximativ 1 an.

| syjey explică:

Eu doar am intrebat cine a fost in legiune.N-am zis ca nu-s pregatit, ca beau bere cu baietii si toate aberatiile pe care le-ai pus tu mai sus.

| syjey explică:

EuGEM,eu doar am intrebat cine a fost in legiune si daca poate lasa o adresa de mail n-am cerut informati despre inscriere cetatenie etc, crede-ma le stiu mult mai bine decat ti-ai inchipuii.

| amalya_4026 a răspuns:

Stii ca nu e ok sa postezi asta aici? Legiune inseamna foarte multe informatii strict confidentiale pe langa antrenamente dure care iti vor modifica pur si simplu capacitatile creierului. Plus de asta, in momentul in care te vor lua nu te apuci sa bei cu baietii la colt de strada inainte de plecare ( cum se facea pe timpuri cand se pleca in armata)... Este nevoie de foarte multa discretie! Incearca sa stergi asta de aici sau macar scoate poza! Vei fi controlat la sange!