| Nonameno96 a întrebat:

Aș vrea și eu să urmez o facultate în Spania după terminarea liceului... Însă nu sunt cunoscătoare avansată decât de limba engleză. Mi-ar plăcea o specializare în limbi moderne aplicate, engleză, franceză, psihologie, sau chiar pedagogie... Ce aș putea să fac și unde aș putea să merg pentru a putea studia într-o limbă accesibilă mie, engleză sau franceză? Aș vrea să am toate cursurile, inclusiv examenele, într-o limbă accesibilă. Mulțumesc!

1 răspuns:
| Darie_Cornelia_1960 a răspuns:

Eu nu stiu unde sa gasesti asa ceva dar ai putea in fiecare zi sa inventezi propoziti si sa intri pe google translate si sa le scrii in romana si sa iti dea rezultatele in franceza