| Reanna a întrebat:

Alta intrebare de meserii, haha.

Este posibil ca in Romania sa ai o meserie legata de desene animate, si nu ma refer la cele gen Tom si Jerry, ci la cele gen asiatice, ANIME?

5 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Daca ai talent, da, dar nu poti face la o companie de exemplu. Uita-te la intrebarile mele, caci si eu vreau sa fac, si eu imi voi deschide un site. Iti sugerez sa faci la fel happy. Multumesc anticipat.

| TheEvilCat a răspuns:

Traim cu speranta...laughing

| TheEvilCat a răspuns:

Adica,ma gandesc ca iti dai si tu seama, cat de tare ar fi, sa desenezi Manga, sau sa fii vocea unui personaj din anime... Aaaaaah:-

| MariaStancu00 a răspuns:

Este posibil dar ca sa publici un anime sau sa il faci costa foarte mult.