| anonim_4396 a întrebat:

AM inceput sa dau de acneecryingCum pot scapa de ea?(masti homemade)

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Incearca ulei esential de Ti tree(merge foarte bine, se vad rezulate dupa 2 zile) care se gaseste la orice magazin naturist.Da-te seara pe fata inainte de culcare zilnic.De asemenea poti folosi sampoande de fata de la farmacie dar din proprie experienta ti-as recomanda Ti Tree mai mult.Bafta!

2 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Fa-ti masti cu argila cosmetica. o gasesti la plafar si e ieftina.

| myjewellery10 a răspuns:

Un site unde se discuta si despre problemele adultilor stiti cumva? Aici vad discutii in mare parte despre licee, generala... etc.
Merci