| FrumoasaTa a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Sunt cam falida luna asta si mi-as dori daca se poate un job online.Eu sunt din Moldova si sunt clasa 7.Stiu ca nu am virsta necesara pentru un job dar cred ca trebuie sa fie pe net un job unde poti lucra online iar banii sa tii trimita prin posta sau ceva de genu. Unde nu trebuie sa pleci nicaieri.De exemplu pentru un ziar.Sa raspund la intrebarile pe care le dau oamenii,sau sa le dau sfaturi utile. Exact ca tine TPU.Iar banii sai primesc prin posta, adica sa mi-i aduca postarita acasa la fel cum aduce ziarul, pensia bunicului etc.
Funda

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

Incearca sa faci un site cu google sites si dupa aia sa pui reclame, daca nu sti engleza las-o balta fa altceva, mai bine invata sa poti intra la un liceu bun, liceul e platit de stat asa ca profita de aceasta oportunitate si trage tare sa intri la un liceu unde poti invata o meserie si iti poti face bani din timpu liceului adica peste vreo 2 ani. cu netu e greu, eu am 22 de ani si inca nu reusesc sa fac bani, e chiar oribil, e foarte greu sa faci bani din reclame si banii sunt putini

1 răspuns:
| justbelieve a răspuns:

Poti sa primesti mail-uri si nu trebuie decat sa le citesti.eu am facut ceva, nu prea multi, dar decat deloc... http://www.maildirect.ro/inregistrare/30dd511daba183e58b0944502e862dfa
trebuie doar sa te inregistrezi si dupa incepi sa primesti mail-uri;)