| HihihiHahaha a întrebat:

Am o problema! Vreau sa dau la ACADEMIA DE POLITIE, si sunt discromat, EXISTA VREO SOLUTIE SA IAU FISA MEDICALA?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Sunt foarte exigenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate cu putin noroc.
https://discromat.wordpress.com/lentile/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
din cate stiu pentru a fi admis la academia de politie, sau la facultatea de sport, ai nevoie de o adeverinta medicala, ca esti complet sanatos, pentru ca se cere mult sport, si trebuie sa ai o sanatate exceptionala.
O zi buna.

| laur3ntziu00 a răspuns:

Nu exista noroc in asa ceva. Ori esti apt ori nu! Daca esti discromat vei fi respins inca de la controlul de rutina efectuat in policlinica MAI de la tine din judet.