| codrindaniel97 a întrebat:

cate intrebari se dau la prima vedere la umf iasi si cate din cartea de teste pentru farmacie? Sunt in clasa a 11 a si am inceput sa fac cartea de umf iasi bucuresti si cluj stie cumva cineva daca la intrebarile de la prima vedere se da din o alta carte gen bucuresti sau alta carte? Va multumeschappy

Răspuns Câştigător
| KASHQAI a răspuns:

15 din 75 sunt la prima vedere.De unde vor fi, Dumnezeu știe. Sunt puse astfel din motive lesne de înțeles!