| Oana_4496 a întrebat:

Anul acesta am dat bacalaureatul.Acum am o problema pentru ca nu stiu la ce facultate sa ma inscriu. Doream la ASE, la Finante si Banci sau Contabilitate, dar nu am medie asa de mare, iar la taxa nu vreau pentru ca nu am de unde sa platesc.Insa am auzit lucruri bune despre Universitatea Nicolae Titulescu, dar si lucruri mai putin bune.As vrea sa mai aud pareri. Eventual, poate imi puteti spune si alte facultati pentru care as putea opta. Va rog sa ma ajutati pentru ca sunt foarte nehotarata.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Daca esti de prin Moldova, Universitatea Al I Cuza, din Iasi, ar fi o alegere minunata!

| Oana_4496 explică:

Sunt din Bucuresti.