| Bine a întrebat:

Anul acesta dau Bac-ul, as dori sa stiu daca se merita sa dau la Postliceala, imi doresc foarte mult sa ajung Asistent cu o diploma recunoscuta in UE cat si in SUA. Stiti cumva cat este taxa de scolarizare la postliceala sanitara "Carol Davila" din Bucuresti? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| SaraAldi a răspuns:

Daca vrei sa ramai in tara, nu se merita, crede-ma! o sa stai pe margine ca alte numere mari de persoane care au terminat postliceala.

| alabala_4392 a răspuns:

Sunt si facultati de Asistenta Medicala, de Iasi si de Tg Mures stiu sigur. Cred ca vei avea mai multe sanse terminand o facultate.