| Moldovan78 a întrebat:

Are cineva ceva prieteni cunoștințe care au fost în legiunea franceza? As vrea sa vorbesc cu ei.

3 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Ha, haha, hahaha. Asta chiar crede ca poate vorbi cu cineva din Legiunea Franceza. Mult noroc atunci prietenas.

| cosssmyn a răspuns:

Ce te intereseaza sa afli?

Am incercat, am prieteni care au trecut dar nu au vrut ei sa ramana, am prieteni care sunt acolo inca, si prieteni care au incercat dar nu au trecut ca si mine de altfel. Ce te intereseaza sa stii? Iti pot raspunde in limita informatiilor care le am si le pot afla