| 7MyLuckyNumber a întrebat:

As vrea sa dau la Liceul Militar campulung...
Vreau sa stiu daca se cere o anumita inaltime sau greutate?
Ce probe trebuie sa dau, in ce consta aceste probe (ma refer la alea alergare tractriuni etc.) in cat timp si cate tractiuni(flotari )limite tot ce trebuie?
Cam cu ce medii sa intrat anul acesta?

F U N D A!

3 răspunsuri:
| Patricia_9903 a răspuns:

Si eu am vrut sa dau la liceul militar, stiu sigur ca trebuie sa fi apt medical din toate punctele de vedere, iar despre inaltime si greutate nu se ia in considerare la liceu pentru ca esti in crestere.mai sunt si ceva probe de sport eliminatorii, trebuie sa muncesti putinhappy. baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate datele despre admiterea la colegiul militar liceal se obtin de la Centrul Militar Judetean de domiciliu. Trebuie sa mergi acolo sau sa cauti un telefon de contact.

| 7MyLuckyNumber explică:

Eu is mai plinut dar o vointa si multa capacitate vara asta am muincit mult si am progresat extrem de mult in cea ce priveste conditia fizica mai ales in forta bratelor de care aveam mare nevoie (aaa si medie pe 5-7 este 9. 64 deocamdata vad ce fac anul astatongue)