| patratzel a întrebat:

As vrea sa fac niste cursuri care sa ma ajute pe viitor dar nu stiu exact catre ce sa optez, cosmetica, machiaj, coafura, fotografie sau altceva...inclinatie as avea catre fiecare dar nu pot sa le fac pe toate...Care sunt cel mai bine platite si cautate? Ma puteti ajuta? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Incerca masaj medical

4 răspunsuri:
| medex3 a răspuns:

Machiaj sau cosmetica.Adica totusi.Machiajul o sa iti fei si tie o sumedenie de oportunitatihappy

| octavianpas a răspuns:

Calculatore su operare PC e mai de viitor.

| FotografBucuresti a răspuns:

Cursuri de fotografie online sau ca sa fiu mai exact este un
Curs de fotografie gratuit oferit de fotograful din Bucuresti Seremi

Il puteti acesa aici
http://www.seremi-studio.com/blog_de_fotografie/curs-de-fotografie-gratuit

Cursul are o durata de peste 2 luni si promite sa va treaca de la amatorii care fac POZE la fotografii care fac FOTOGRAFII :)

Sper sa iti fie de folos

| roro.rebela a răspuns:

Actrita sau avocata cel mai bine platita. Dar asa pentru viitor coafura sau ceva matematica