| enaly a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la avon, cum procedez?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

In urma anuntului, o sa te contacteze multi reprezentanti care te pot sfatui.bafta!

13 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cauta un reprezentat si ii spui ca vrei sa lucrezi si u

| quintron a răspuns:

Ori cauti prin ziar un reprezentant! sau pe site-ul lor oficial! sper ca nu vrei si site-ul?

| danafatu a răspuns:

Ai reducere intre 20-40% la produsele cosmetice preferate;
Coletul vine acasa, gratuit sau il poti ridica de la posta in 1-2 zile de la comanda;
Plata nu se face pe loc ci in termen de 18 zile
Participi la cursuri si training-uri gratuite atestate cu diploma!
Intri intr-o cumunitate imensa-Avon Connects- si te bucuri de suport permanent online prin contul tau personal de pe site.

Pentru mai multe detalii contacteaza-ma la dana. fatu@yahoo.com sau 0731166295

pagina facebook: https://www.facebook.com/avondana
pagina Avon Connects: http://www.avonconnects.com.ro/view-prp.jspa?username=dana.fatu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma poti contacta pe mine sunt din pl la nr de tel 0730733677

| gabriela_7244 a răspuns:

Te poti inscrie la avon dar poti incerca si amway care este mult mai profitabil si are o gama mult mai mare de produse: frumusete, sanatate, ingrijirea locuintei, etc daca esti interesata intra pe amway.ro vezi ce poti afla despre. yo_daby@yahoo.com

| pici6 a răspuns:

Buna, infiferent de varsta pe care o ai poti sa te faci reprezentanta. Ai diconturi de la 20 % pana la 40 % merita. Sunt multe cadouri si un banunt in plus pentru tine. Eu sunt reprezentanta Avon te pot ajuta oricand daca vrei. Da add la mely_pisicuta_ta@yahoo.com. te astept.

| ****TiNaaaaa**** a răspuns:

Te pot ajuta eu daca vrei da-mi add la marta_caty si iti voi da toate detallie necesare in plus daca te inscrii o sa primesti cadouri faine si prima livrare gratuita si 25% discount la prima comanda suuper!

| AVONalina a răspuns:

Http://avonromania.blogspot.com/ da-mi add si te ajut cu tot ce vrei sa aflii

| andreeageo a răspuns:

Pentru inscrieri ca reprezentant avon add andreea_avon2011@yahoo.com

| elenas_2430 a răspuns:

Vrei sa fii unic/a in orasul tau? Vrei sa ai acces la brosura cu 2 campanii inainte? Vrei sa ai venituri suplimentare pe timp de criza? Vrei sa devii Trendsetter AVON? atunci cere mai multe informatii la id-ul meu elenas_avon_trendsetter.
In ce consta anvantajele a fi trendsetter Avon?
-esti in inainte cu 2 campanii fata de un repzenentant normal avon
-veniturile tale se inbunatatesc considerabil aiprocent pana la 30%(la suta) adica de exemplu daca ai o comanda de 550 de lei aprox 150 de lei sunt banii tai.
-primele 4 campanii ca nou trendsetter ai cadouri substantiale plus de asta in fiecare campania este imposibil sa nu primesti ceva cadou.adauga-ma in lista ta de emsenger si putem vorbi.eu in calitate de coordonator al tau mereu te voi ajuta unde ai neclaritatii.Incearca macar si vei vedea ca este un bun mod de a mai face niste banii in plus!
Nu conteaza din ce parte a tari esti!

| cristina_1166 a răspuns:

Buna intra pe site meu www.avoncristina.ro. putem vb mai multw tw astept

| Calin84 a răspuns:

Www.reprezentantavon.com/calin, completezi formularul sau tel la 0723141155 si te sun eu :) Ai doar beneficii, pana la 40 % din comanda depusa

| Milca_Isabela_1986 a răspuns:

Este simplu! scrii pe google astfel:reprezentant avon, si iti apare acolo mai multe detalii, intri la:afla cum sa fii reprezentant avon, si completezi tabelul acela.bafta!