| Caprio a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce AVANTAJE si ce DEZAVANTAJE imi confera facultatea de agronomie BUCURESTI. Vreau sa merg pe ramura de agricultura pentru ca din cate am auzit in viitor se vor cauta oameni.

Nu ma duc sa primesc diploma de facultate sa arat ca am niste studii superioare ma duc pentru ca vreau sa fac ceva, vreau sa dezvolt ceva si as vrea sa stiu daca e o meserie banoasa.
Pe ce materii se pun accent?

1 răspuns:
| Corvinx a răspuns:

Daca mergi la agronomie doar pentru ca ai auzit ceva, eu zic sa te mai gandesti. Sa nu crezi tot ce ai auzit la tv. Daca e inginerie mecanica e ok si se plateste bine spre foarte bine.