| Hanzi_Gomes_Gabriella_1968 a întrebat:

Bunã ziua! Ce vechime de lucru am in cartea de muncã! Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu trebuie sa stii asta, noi n-avem de unde sti.
Si carnetele de munca nu se mai folosesc din 1.01. 2011, data de la care au fost abrogate. In prezent se folosesc doar contracte individuale de munca, acestea sunt inscrise in Registrul general de evidenta al salariatilor, in format pe hartie si electronic (Revisal) care se tine la firma si la ITM.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De la 1 ianuarie 2011 cere adeverinta de la casa de pensii. Pana atunci ai scris in carnetul de munca.

| nimenisinimik a răspuns:

Tocmai ce mi-am inceput cariera de medium, dupa puterea mea mentala sigur ai 5 ani 2 luni 3 zile si inca putin, e neclar in viziunile mele. Sper ca te-am ajutat.