| TPUSenior01 a întrebat:

Buna :3.
M-am mutat la alt profil. Am fost la Economie, si m-ammutat la turism si alimentatie. Acele diferente pe care trebuie sa le dai sunt curioasa, adica inveti tu in vacanta de undeva, sau iti dau profesorii ce trebuie sa inveti si iti spun ei de unde sa invet happy. Puteti sa ma informati mai bine si pe. mine? Multumeac.
Funda :3 :*

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa inveti tu, toata materia care s-a facut la noul profil si nu ai facut-o la cel vechi.