| pirla a întrebat:

Am 1, 60 si 48 de kg.As vrea sa am picioarele mai subtiri,dar nu sa pun musculatura. Vreau un mod de a slabi la picioare, dar nu prin sport.

Răspuns Câştigător
| RunForLife a răspuns:

Mergi la pure fitness, au personal specializat care te vor ajuta sa obtii ceea ce doresti.Singura problema este ca trebuie sa faci sport.dar fara sport nu ajungi la rezultate.

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Pai cum ai vrea sa poti sa slabesti fara exercitii specifice picioarelor? Altfel nu ai cum decat sa faci exercitii, nu exista un aliment anume care sa poata face picioarele m-ai subtire, si nici organismul tau nu are de unde stii ca tu vrei doar la picioare sa slabesti, fara sa faci exercitii anume dedicate picioarelor.