| CerBuuu22 a întrebat:

am 17 ani iar in vara vreau sa ma duc la munba, unde m-as putea angaja? Sunt inca in liceu.

1 răspuns:
| Rebecca123 a răspuns:

Ca un job de vara, ai putea incerca sa imparti reviste de supermarketuri ori sa fii chelnerita pe plaja adica la barurile si restaurantele de pe plaja in caz ca te primesc, ori sa vinzi suveniruri.dar daca nu stai in Constanta nu cred ca te duci special pentru acest job. Daca chiar ai asa mare nevoie de bani.Alte joburi nu iti poti gasi pentru ca esti inca minora.