| demifcm77 a întrebat:

am 17 ani si vreau sa ma angajez undeva pe timp de vara(internship sau practica preferabil). NU este neaparat sa fie platit! Ceva recomandari? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoxanaTofana a răspuns:

Buna, iti recomand sa urmaresti site-ul LocalJobs, exista posibilitatea sa gasesti o oportunitate, www.LocalJobs.ro

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca nu vrei neaparat sa fie platit poti sa faci voluntariat in sute de locuri. Chiar si la spital, la SMURD pe ambulante, daca te pasioneaza asta.

| LolaMona a răspuns:

Poti incerca intr-un restaurant sau ca animator pentru copii

| Mary205 a răspuns:

In judetul Arad ai sanse in fabrici si vei fi recompensat cu o masa calda si vei capata experienta.
Sper ca te-am ajutat!