| sim0nik a întrebat:

BUNA! Am auzit ca poti sa te duci la liceul Benjamin Franklin sa dai o proba la ce vrei (la fotbal, la handbal, la volei etc...)si poti intra aolo. Vreau sa stiu daca este adevarat si daca te primeste mai este necesar sa dai si la liceu? Si daca iti trebuie o medie anume?

1 răspuns:
| legolas_3513 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa intri la profil sportiv? trebuie sa dai proba sportiva depinde la ce vrei volei, handbal, taekwondo si eu am fost la profil sportiv dar am impresia ca sau dat probele sportive...