| kitty_1935 a întrebat:

am o voce foarte buna...si chiar am talent si as vrea si eu sa ma lansez mi-ati putea recomanda ceva? Din cluj-napoca?

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Daca ar fi asa usor sa te lansezi ar face-o toata lumealaughingtrebuie sa bati la poarta tuturor cluburilor din orasul tau pana te lasa sa canti o seara, apoi o sa te primeasca 2 cluburi si tot asa pana o sa devii un fel de vedeta locala, apoi incepi sa ai concerte in alte orase si tot asa.

4 răspunsuri:
| WrongPassword a răspuns:

Du-te la auditii la X Factor!

| fugi95 a răspuns:

Scrie si genu de muzica si limba(in care canti)

| xcandyoyo a răspuns:

Te poti duce la un liceu de arta si ajungi ceva...de ex eu sunt l; a liceu de arta din gl si sunt la balet...din cls a 7-a o sa merg la concursuri in franta.incearca.funda?

| andreea_8749 a răspuns:

Buna.daca esti fata iti recomand o profesoara de canto foarte buna entru ati mentine vocea.numele ei este aurelia vaida.si lucreaza foarte bine.nu am nr ei...dar stiu ca sta in focsani