| EyeCandy a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare mica si fiind ca este prima nu prea stiu cum sa ma adresez.tongue
Eu as vrea sa incerc sa intru la Liceul Militar Alba Iulia "Mihai Viteazu" dar nu stiu cum este la un liceu militar sau ce activitati practici.
Cine stie cat de cat ceva despre liceul asta pls sa ma ajute big grinhappy
Dau VOT happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.colmil-mv.ro/
Uite aici site-ul lor...banuiesc ca nu treci in clasa a IX-a, altfel ai fi stiut ca se dau probe :D

| Ghostemane a răspuns:

Este foarte greu, o fata de la liceul din orasul meu a incercat sa intre dar a picat la proba sportiva.

| Deeennnnnnniiiiiiissssssssaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Stiu o gramada de lucruri in legatura cu liceul acesta. baga id meu si iti spun ce vrei. si eu m-am interesat.big grin (denn_denny9)