| HelloKitty97 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru toti dar in special pentru cei din Oradea.care sunt liceele pedagogice din oras si liceele ce tin de medicina si daca puteti sa imi spuneti media de admitere multumesc! P. S. nu doresc site-uri!

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna! eu sunt din oradeatongue
este liceul pedagogic Iosif Vulcan poti sa suni la nr asta si sa ceri mai multe informatii 0259/131.170 si o sa iti spuna totul despre admitere! pentru ca toate astea se schimba de la an la an si nu as vrea sa iti dau vreo informatie gresita!

cat despre liceele ce tin de medicina este "Gup Scolar particular Georgiana" pe STR. PARCULUI nr. 1 si nr de tel 0259-417 026
astea le stiu!
incearca sa suni si sa vezi ce iti spune fiecare! asa o sa fi sigur/a de ceea ce stiiwinking