| siekdldd a întrebat:

Buna. Am terminat acum clasa a11a si as vrea sa ma transfer de la mate info la filologie sau stiinte sociale. Cand ma pot transfera, cand aflu daca mi s-a aprobat transferul si la ce trebuie sa dau diferențe?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"clasa a11a si as vrea sa ma transfer de la mate info la filologie"

ciudat, după 3 ani... dar decizia e a ta! faci cerere până in august, apoi suni să intrebi dacă iți aprobă. Diferența la limba lat(r)ină!