| Beatrisez a întrebat:

As dori niste pareri in legatura cu facultate de Stiinte Politice, pe ramura de Relatii Internationale si Studii Europene. Eu oscilez intre Drept si Stiinte Politice in cadrul fac. de Vest din Timisoara.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu vreau sa te influențez cu ceva, dar asta e in topul facultăților inutile. Și acum sincer vorbind, eu nu am auzit ca vreun om din politica sau care are legătura cu politica sa fi făcut aceasta facultate, dacă vrei sa fii in politica trebuie sa ai studii superioare intr-adevăr, dar nu neaparat acestea.