| GabrielaIoana a întrebat:

Aş dori să ştiu dacă există pe net un site pe care poţi sa lucrezi scriind diverse articole contra cost sau dacă există altă cale să faci bani din aşa ceva. Eu mă pricep şi dispun de timp liber pentru a scrie articole în limba română sau în limba franceză.

6 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Exista multe bloguri etc. Am scris si eu pentru unul. Din pacate, sa stii ca esti foarte prost platit si nu prea merita. Mai bine dai meditatii la franceza; iti ies mai multi bani si n-ai atata bataie de cap.

| diaac a răspuns:

Da, exista astfel de site-uri - din pacate nu am niciun link sa iti dau sad Doar sa iti spun ca stiu ca exista si sa continui sa cauti. M-am inregistrat si eu la un moment dat pe unul dar am uitat cum se numea pentru ca nu l-am folosit pana la urma.

Pozitia pe care o cauti tu se numeste Content Writer, deci poti cauta asta pe google sau pe site-urile de joburi. Succes!

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Descopera cum poti castiga bani pe http://www.reteauamea.ro/articole-platite-castiga-bani-din-scris-si-tradus/ si publica un anunt de vanzare articole sau pentru traduceri daca vrei sa lucrezi ca traducator.

| 4drian a răspuns:

Poti sa incepi cu un blog. poate vei fi remarcata. incearca sa colaborezi initial gratuit cu diferite site-uri... ceva legat de parerea cititorilor...cu timpul vei avea de castigat. nu te plateste nimeni fara sa stie de ce esti in stare.

| 00relax00 a răspuns:

Salut,cred ca ai gasit persoana potrivita, caut o persoana care se ocupa de articole in limba romana contra cost te rog sa ma contactezi pe email ionutz_th3b3st@yahoo.com.Multumesc

| 00relax00 a răspuns:

Salut,eu caut o persoa care este dispusa sa scrie anumite articole pentru niste produse electronice, te rog sa ma contactezi la email: ionutz_th3b3st@yahoo.com Multumesc