| roberta7087 a întrebat:

As vrea ca pe viitor sa intru la facultatea de stiinte politice. Sunt pe profil matematica-informatica. Imi puteti spune mai multe informatii despre aceasta facultate, cum ar fi : media de la examenul de bac, la ce voi da examen de admitere, daca imi trebuiesc scrisori de recomandare si daca imi trebuie dosar cu activitati extra.
Ofer funda

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!

| roberta7087 explică:

E vorba despre facultatea din Bucuresti