| AnneMarie11 a întrebat:

As vrea sa lucrez in afara Romaniei, pe o perioada de minim 6 luni, in orice domeniu in care nu se cere experienta!

Stie cineva cum se pot gasi locuri de munca in strainatate?
(atat in Europa, cat si in alte zone, precum Emiratele Arabe, etc)

-exclus firme care cer comisioane pentru contractele incheiate sau prin EURES

1 răspuns:
| jhonsmyth a răspuns:

Pfffff,fii mai explicita ca de munca este bine inteles pentru ce-i cu ambitie se gaseste. pentru lenesi nu se gaseste nimic as putea sa te indrum inspre un loc sau mai multe dar depinde la ce vrei sau unde iti place sa muncesti sper sa primesc un raspuns asa de curiozitatehappy