| Krisstinne25 a întrebat:

Astăzi trebuie sa merg la un interviu la o farmacie. Am terminat şcoala postliceală de asistenți de farmacie şi aş vrea sã ştiu cam ce întrebări se pun la interviu. Mulțumesc!happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O sa te intrebe daca ai interes in postul de munca, orarul si salariul care se ofera. Cum te-ai decis sa mergi la ei si de ce, ce te-a impulsat sa faci cariera de farmacist. Cam aceleasi intrebari ca la orice interviu se fac peste tot

1 răspuns:
| Krisstinne25 explică:

Mulţumesc frumos! A fost bine până la urmă. happy