| Catecrs a întrebat:

Ati puteam sa imi spuneti cam ce licee bune sunt pentru limbile straine, adica sa se bazeze pe profilul de limbi straine si cam cu ce medie se intra.Plus la facultate exemple de orice meserie ce poate include limbile straine, ceea ce ma bazez mai putin ar fi orifesor.Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Catecrs explică:

Chiar la asta visez translator si in timp libe adac sunt odihnita si pregatire cu copiii. deci este bune mesera asta, mersi, dar nu stiu ce licee sunt pentru asa ceva.

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Translator... ok... dar ti-as recomanda sa practici o alta meserie, dar sa si stapanesti (adica sa vorbesti fluent) 2 limbi straine de circulatie (engleza, germana, franceza), daca s-ar putea si una rara (rusa, araba, chineza).

| YTBDrawingBase a răspuns:

Orice liceu crezi tu si, cu cum poti...
limba engliza-simplu
meserie translator