| Maria-Dorinela_Florea_1994 a întrebat:

Buna Buna! Am nevoie de ajutor... am terminat facultatea de geografie dar as vrea sa fac altceva nu sa fiu un geograf care sta calator in lume pe banii lui... as vrea sa gestionez banii altora

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Un master ti-ar fi de folos --- te va scoate din
"turma" absolventilor someri cu diploma de licenta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mai fa o facultate... sau apuca-te de afaceri

| K0sti a răspuns:

Ce simpatica esti...de ce nu te-ai facut contabila...

| AValentin a răspuns:

happyhappyhappy
Cauta parteneri

| Maria-Dorinela_Florea_1994 explică:

Da... nu as vrea sa mai "pierd" alti ani cu stres examene etc. sunt constienta si de faptul ca orice as face e nevoie de mult efort... in alta ordine de idei... m.ar ajuta niste cursuri de contabilitate? Si ce cursuri sa urmez?