| Barbaraaa a întrebat:

Buna care este cea mai cautata meserie? as vrea sa fac o facultate dar nu stiu care, sunt in a12a si nu mai e mult. Nu sunt buna doar la matematica.

2 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Te orientezi si tu vezi ce-ti place sa faci. poate multi sa-ti spuna fa aia sau aia.tu decizi ce vrei sa te faci in viata.nu stiu ce preferi munca de jos adica sa muncesti sau o munca mia usoara birou avocat etc... tu decizi nu altcineva decide in locul tau

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Ginecolog, arhitect, avocat si psiholog. Insa ca psiholog nu prea castigi in Romania mare lucru pentru ca noi avem o mentalitate tampita.