| l1feincolor a întrebat:

Care este opinia voastra despre importanta corectitudinii in asigurarea succesului profesional? As dori sa compar fiecare parere in parte. Multumesc! ☻

1 răspuns:
| LG280 a răspuns:

Daca esti corect, adica respecti toate procedurile ca la carte, poti atinge succesul profesional mai greu, dar si daca l-ai atins in acest mod nimeni nu poate sa te acuze cu nimic.
Cateodata, daca esti corect 100% nu vei atinge succesul niciodata.
Trebuie sa stii cum sa jonglezi cu oportunitatile, sa fie vigilent, sa prinzi momentul ideal. Daca esti un expert in domeniul tau, daca esti de neinlocuit, mai poti juca si dupa propriile reguli.