| MariaMmc a întrebat:

ce ziceti de facultatea feaa din timisoara, imi place foarte mult matematica. astept pareri mai ales de cei care sunt acolo

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Eu sunt la feaa contabilitate si informatica la id si nu pot spune ca sunt multumita 100 % dar este o facultate cu renume, cei care studiaza la zi au mai mult noroc si de la colegii mei ce au studiat la matematica am auzit doar lucruri bune si le-a fost usor sa isi gaseasca serivici.multa bafta.